MKS Pilica Przedbórz(rocznik1996) - strona nieoficjalna

LKS Omega Kleszczów 1:2 LUKS Gomunice
LKS Polonia Gorzędów 4:0 MKS Pilica Przedbórz
LKS Leśnik Sitowa 3:0 Piotrcovia S.A.
KS Stal Niewiadów 2:0 UKS Mechanik Radomsko
KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 6:0 UMKS Grabka Grabica
GLKS Włókniarz Moszczenica 2:4 ZKS Włókniarz Zelów

\"pilica\"-Gomunice
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. barylka47 71
2. barti8 63
3. ormanek24 56
4. maciek191 16
5. kaczor965 13
6. raki26 10
7. Berni8 6
8. timi2323 6
9. KRUK1910 4
10. adriX13 2

herb MKS Pilica Przedbórz
herb LKS Omega Kleszczów
MKS Pilica Przedbórz   LKS Omega Kleszczów
Przedbórz ul. Rzemieślnicza

2011-03-20, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W dniu 20 marca 2011 roku Pilica Przedbórz rozegrała swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej.  Zmierzyła się ona  na swoim stadionie z silną drużyną jaką jest zdecydowanie Omega Kleszczów. Gospodarze musieli przynajmniej zremisować, aby utrzymać kontakt z czołówką tabeli.

Pierwsze minuty spotkania to okres chaotycznej gry ze strony obydwu zespołów. Jednak pierwszą  dogodną okazję na objęcie prowadzenia mięli gracze z Przedborza, a konkretnie Maciek Bus. Mimo dobrego strzału, bramkarz Omegi wyszedł obronną ręką z tej sytuacji. Chwilę później bardzo dobre podanie prostopadłe dostał zawodnik z Kleszczowa i ze stoickim spokojem zdobył bramkę. Zawodnicy Pilicy jednak nie poddali się i walczyli o wyrównującą bramkę. Przyniosło to skutek już kilka minut po stracie gola. Po dobrym podaniu Karola Ormańskiego bramkę mocnym strzałem z prawej nogi zdobył Bartek Rakowski. Kolejne minuty to okres wyrównanej walki z wieloma akcjami pod obydwoma bramkami. Dzięki kilku wspaniałym interwencjom naszego bramkarza Adriana Tomczyka mogliśmy schodzić na przerwę przy stanie 1:1.

Druga połowa, a w zasadzie jej początek to okres dominacji gości. Mimo tego to my mogliśmy wyjść na prowadzenie po strzale Maćka Busa. Jednak znowu bramkarz Omegi miał dużo szczęścia bo strzał był prosto w niego. Kolejne akcje to ataki na naszą bramkę. Po dobrym zagraniu prostopadłym na pozycję strzelecką wyszedł zawodnik Omegi i zdobył bramkę dającą im prowadzenie. Kolejna akcja i następna bramka dla Omegi. I już przegrywamy 1:3. Jednak gracze Pilicy wiedzieli że nie mogą przegrać tego spotkania. Akcja za akcją i cały czas trwało oblężenie bramki Omegi.  Kilka razy bramkarzowi  gości udało się wybić piłkę z linii bramkowej jednak przy strzale w długi róg Mateusza Baryły nie miał nic do powiedzenia.  Już kilka minut później po dokładnym dośrodkowaniu Karola Ormańskiego i pięknym  strzale Marcina Rakowskiego mięliśmy remis. W ostatniej minucie miał jeszcze okazję do zdobycia bramki Daniel Bekalarz jednak piłka zatrzymała się na linii bramkowej.

W ten oto sposób kończy się zacięty mecz, w którym Pilica pokazała klasę oraz to że umie podnieść się z nawet bardzo trudnej sytuacji.

herb MKS Pilica Przedbórz Informacje o kadrze MKS Pilica Przedbórz

1. Adrian Tomczyk
2. Patryk Pluta
3. Paweł Majchrzak
4. Marcin Janiec  (1 asysta)
5. Karol Ormański  (2 asysty)
6. Damian Glenda
7. Nikodem Wołoszyn
8. Marcin Rakowski bramka
9. Mateusz Baryła bramka
10. Bartłomiej Rakowski bramka  kontuzja 45" Daniel Bekalarz
11. Maciej Bus

Oceny zawodników »

herb MKS Pilica Przedbórz Prezentacja graficzna składu drużyny MKS Pilica Przedbórz

Adrian Tomczyk
Paweł Majchrzak
Patryk Pluta
Karol Ormański
Marcin Rakowski
Damian Glenda
Nikodem Wołoszyn
Bartłomiej Rakowski
Daniel Bekalarz
Mateusz Baryła
Marcin Janiec
Maciej Bus

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brak aktywnych ankiet.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Polonia GorzędówMKS Pilica Przedbórz
LKS Polonia Gorzędów 4:0 MKS Pilica Przedbórz
2011-06-12, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.