MKS Pilica Przedbórz(rocznik1996) - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kontakty

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LKS Omega Kleszczów 1:2 LUKS Gomunice
LKS Polonia Gorzędów 4:0 MKS Pilica Przedbórz
LKS Leśnik Sitowa 3:0 Piotrcovia S.A.
KS Stal Niewiadów 2:0 UKS Mechanik Radomsko
KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 6:0 UMKS Grabka Grabica
GLKS Włókniarz Moszczenica 2:4 ZKS Włókniarz Zelów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Losowa galeria

\"pilica\"-BOT GKS II belchatow
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 36, wczoraj: 48
ogółem: 130 375

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. barylka47 71
2. barti8 63
3. ormanek24 56
4. maciek191 16
5. kaczor965 13
6. raki26 10
7. Berni8 6
8. timi2323 6
9. KRUK1910 4
10. adriX13 2

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2011-06-12 GLKS Włókniarz Moszczenica 2:4 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
26  2011-06-12 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 6:0 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
26  2011-06-12 KS Stal Niewiadów 2:0 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
26  2011-06-12 LKS Leśnik Sitowa 3:0 Piotrcovia S.A. zobacz ›
26  2011-06-12 LKS Polonia Gorzędów 4:0 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
26  2011-06-12 LKS Omega Kleszczów 1:2 LUKS Gomunice zobacz ›
25  2011-06-05 LKS Relax Czerniewice 6:1 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
25  2011-06-05 LUKS Gomunice 4:0 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
25  2011-06-05 MKS Pilica Przedbórz 10:0 LKS Leśnik Sitowa relacja ›
25  2011-06-05 Piotrcovia S.A. 0:3 KS Stal Niewiadów zobacz ›
25  2011-06-05 UKS Mechanik Radomsko 2:2 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
25  2011-06-05 UMKS Grabka Grabica 2:0 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
24  2011-05-29 ZKS Włókniarz Zelów 3:0 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
24  2011-05-29 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 8:1 Piotrcovia S.A. zobacz ›
24  2011-05-28 GLKS Włókniarz Moszczenica 0:1 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
24  2011-05-28 KS Stal Niewiadów 5:1 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
24  2011-05-28 LKS Leśnik Sitowa 0:6 LUKS Gomunice zobacz ›
24  2011-05-28 LKS Polonia Gorzędów 5:1 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
23  2011-05-22 LUKS Gomunice 0:1 KS Stal Niewiadów zobacz ›
23  2011-05-22 MKS Pilica Przedbórz 1:8 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
23  2011-05-22 Piotrcovia S.A. 1:2 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
23  2011-05-21 LKS Omega Kleszczów 3:3 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
23  2011-05-21 LKS Relax Czerniewice 13:1 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
23  2011-05-21 UKS Mechanik Radomsko 1:0 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
22  2011-05-17 GLKS Włókniarz Moszczenica 5:0 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
22  2011-05-15 UMKS Grabka Grabica 1:2 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
22  2011-05-15 ZKS Włókniarz Zelów 3:1 Piotrcovia S.A. zobacz ›
22  2011-05-15 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 6:0 LUKS Gomunice zobacz ›
22  2011-05-14 KS Stal Niewiadów 5:0 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
22  2011-05-14 LKS Leśnik Sitowa 0:10 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
21  2011-05-08 LUKS Gomunice 1:1 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
21  2011-05-08 MKS Pilica Przedbórz 1:6 ZKS Włókniarz Zelów relacja ›
21  2011-05-08 Piotrcovia S.A. 1:2 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
21  2011-05-07 LKS Polonia Gorzędów 3:0 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
21  2011-05-07 LKS Omega Kleszczów 1:3 KS Stal Niewiadów zobacz ›
21  2011-05-07 LKS Relax Czerniewice 2:7 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
20  2011-05-03 ZKS Włókniarz Zelów 4:3 LUKS Gomunice zobacz ›
20  2011-05-03 UMKS Grabka Grabica 1:4 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
20  2011-05-03 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 3:1 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
20  2011-05-03 GLKS Włókniarz Moszczenica 4:2 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
20  2011-05-03 UKS Mechanik Radomsko 1:5 Piotrcovia S.A. zobacz ›
20  2011-05-03 KS Stal Niewiadów 1:1 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
19  2011-04-30 LKS Leśnik Sitowa 1:4 KS Stal Niewiadów zobacz ›
19  2011-04-30 LKS Polonia Gorzędów 0:2 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
19  2011-04-30 LKS Omega Kleszczów 2:1 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
19  2011-04-30 LKS Relax Czerniewice 5:7 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
19  2011-04-30 LUKS Gomunice 6:1 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
19  2011-04-30 MKS Pilica Przedbórz 1:4 UKS Mechanik Radomsko relacja ›
18  2011-04-17 UMKS Grabka Grabica 4:2 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
18  2011-04-17 ZKS Włókniarz Zelów 2:5 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
18  2011-04-17 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 10:0 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
18  2011-04-17 Piotrcovia S.A. 0:5 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
18  2011-04-17 UKS Mechanik Radomsko 4:0 LUKS Gomunice zobacz ›
18  2011-04-16 GLKS Włókniarz Moszczenica 3:1 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
17  2011-04-10 LUKS Gomunice 5:0 Piotrcovia S.A. zobacz ›
17  2011-04-09 LKS Relax Czerniewice 1:2 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
17  2011-04-09 KS Stal Niewiadów 1:0 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
17  2011-04-09 LKS Leśnik Sitowa 1:5 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
17  2011-04-09 LKS Polonia Gorzędów 2:0 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
17  2011-04-09 LKS Omega Kleszczów 7:2 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
16  2011-04-03 UMKS Grabka Grabica 0:3 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
16  2011-04-03 ZKS Włókniarz Zelów 6:0 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
16  2011-04-03 MKS Pilica Przedbórz 0:1 LUKS Gomunice relacja ›
16  2011-04-03 Piotrcovia S.A. 0:4 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
16  2011-04-03 UKS Mechanik Radomsko 2:1 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
16  2011-04-02 GLKS Włókniarz Moszczenica 1:1 KS Stal Niewiadów zobacz ›
15  2011-03-27 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 1:0 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
15  2011-03-26 LKS Relax Czerniewice 3:3 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
15  2011-03-26 KS Stal Niewiadów 7:0 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
15  2011-03-26 LKS Leśnik Sitowa UMKS Grabka Grabica 11:00
15  2011-03-26 LKS Polonia Gorzędów 0:3 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
15  2011-03-26 LKS Omega Kleszczów 5:2 Piotrcovia S.A. zobacz ›
14  2011-03-20 UMKS Grabka Grabica 0:2 KS Stal Niewiadów zobacz ›
14  2011-03-20 LUKS Gomunice 1:3 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
14  2011-03-20 MKS Pilica Przedbórz 3:3 LKS Omega Kleszczów relacja ›
14  2011-03-20 Piotrcovia S.A. 1:3 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
14  2011-03-20 ZKS Włókniarz Zelów 2:6 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
14  2011-03-19 UKS Mechanik Radomsko 10:0 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
13  2010-11-11 ZKS Włókniarz Zelów 1:7 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
13  2010-11-11 UMKS Grabka Grabica 0:2 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
13  2010-11-11 UKS Mechanik Radomsko 1:3 KS Stal Niewiadów zobacz ›
13  2010-11-11 Piotrcovia S.A. 7:2 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
13  2010-11-11 LUKS Gomunice 0:1 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
13  2010-11-11 MKS Pilica Przedbórz 4:2 LKS Polonia Gorzędów relacja ›
12  2010-11-06 LKS Omega Kleszczów 6:1 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
12  2010-11-06 LKS Polonia Gorzędów 0:1 LUKS Gomunice zobacz ›
12  2010-11-06 KS Stal Niewiadów 9:0 Piotrcovia S.A. zobacz ›
12  2010-11-06 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 0:1 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
12  2010-11-06 GLKS Włókniarz Moszczenica 5:1 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
12  2010-11-06 LKS Leśnik Sitowa 1:3 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
11  2010-10-30 UMKS Grabka Grabica 3:6 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
11  2010-10-30 UKS Mechanik Radomsko 9:3 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
11  2010-10-30 Piotrcovia S.A. 0:6 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
11  2010-10-30 LUKS Gomunice 4:2 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
11  2010-10-30 LKS Relax Czerniewice 5:3 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
11  2010-10-29 MKS Pilica Przedbórz 0:0 KS Stal Niewiadów relacja ›
10  2010-10-24 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 2:2 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
10  2010-10-23 LKS Polonia Gorzędów 1:2 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
10  2010-10-23 LKS Leśnik Sitowa 4:5 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
10  2010-10-23 KS Stal Niewiadów 1:1 LUKS Gomunice zobacz ›
10  2010-10-23 GLKS Włókniarz Moszczenica 5:1 Piotrcovia S.A. zobacz ›
10  2010-10-23 ZKS Włókniarz Zelów 0:3 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2010-10-16 UKS Mechanik Radomsko 6:0 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
2010-10-16 Piotrcovia S.A. 3:2 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
2010-10-16 LUKS Gomunice 1:1 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
2010-10-16 LKS Relax Czerniewice 4:3 KS Stal Niewiadów zobacz ›
2010-10-16 LKS Omega Kleszczów 7:2 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
2010-10-16 MKS Pilica Przedbórz 5:0 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
2010-10-09 LKS Leśnik Sitowa 0:3 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
2010-10-09 KS Stal Niewiadów 3:1 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
2010-10-09 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 6:0 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
2010-10-09 GLKS Włókniarz Moszczenica 2:3 LUKS Gomunice zobacz ›
2010-10-09 UMKS Grabka Grabica 0:2 Piotrcovia S.A. zobacz ›
2010-10-09 ZKS Włókniarz Zelów 4:2 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
2010-10-03 MKS Pilica Przedbórz 7:2 UMKS Grabka Grabica relacja ›
2010-10-02 LKS Polonia Gorzędów 0:0 KS Stal Niewiadów zobacz ›
2010-10-02 LKS Omega Kleszczów 1:4 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
2010-10-02 LKS Relax Czerniewice 2:1 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
2010-10-02 LUKS Gomunice 4:2 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
2010-10-02 Piotrcovia S.A. 4:2 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2010-09-25 KS Stal Niewiadów 5:0 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
2010-09-25 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 4:0 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
2010-09-25 GLKS Włókniarz Moszczenica 1:1 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
2010-09-25 ZKS Włókniarz Zelów 3:1 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
2010-09-25 UMKS Grabka Grabica 0:4 LUKS Gomunice zobacz ›
2010-09-25 UKS Mechanik Radomsko 2:1 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
2010-09-19 MKS Pilica Przedbórz 11:0 Piotrcovia S.A. relacja ›
2010-09-18 LKS Leśnik Sitowa 1:6 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
2010-09-18 LKS Polonia Gorzędów 2:1 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
2010-09-18 LKS Omega Kleszczów 3:3 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
2010-09-18 LKS Relax Czerniewice 2:1 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
2010-09-18 LUKS Gomunice 1:4 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2010-09-11 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 2:0 KS Stal Niewiadów zobacz ›
2010-09-11 GLKS Włókniarz Moszczenica 3:0 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
2010-09-11 ZKS Włókniarz Zelów 5:3 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
2010-09-11 UMKS Grabka Grabica 1:5 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
2010-09-11 UKS Mechanik Radomsko 5:1 LKS Relax Czerniewice zobacz ›
2010-09-11 Piotrcovia S.A. 5:1 LUKS Gomunice zobacz ›
2010-09-05 LUKS Gomunice 1:2 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
2010-09-04 KS Stal Niewiadów 3:1 GLKS Włókniarz Moszczenica zobacz ›
2010-09-04 LKS Leśnik Sitowa 2:6 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›
2010-09-04 LKS Polonia Gorzędów 5:1 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
2010-09-04 LKS Omega Kleszczów 6:5 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2010-09-04 LKS Relax Czerniewice 2:4 Piotrcovia S.A. zobacz ›
2010-08-28 GLKS Włókniarz Moszczenica 1:3 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. zobacz ›
2010-08-28 ZKS Włókniarz Zelów 0:5 KS Stal Niewiadów zobacz ›
2010-08-28 UMKS Grabka Grabica 9:1 LKS Leśnik Sitowa zobacz ›
2010-08-28 UKS Mechanik Radomsko 9:1 LKS Polonia Gorzędów zobacz ›
2010-08-28 Piotrcovia S.A. 1:7 LKS Omega Kleszczów zobacz ›
2010-08-28 MKS Pilica Przedbórz 8:0 LKS Relax Czerniewice relacja ›
2010-09-07 LKS Omega Kleszczów 2:1 MKS Pilica Przedbórz relacja ›
2010-08-21 LKS Relax Czerniewice 7:1 LUKS Gomunice zobacz ›
2010-08-21 LKS Polonia Gorzędów 1:0 Piotrcovia S.A. zobacz ›
2010-08-21 LKS Leśnik Sitowa 1:8 UKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2010-08-21 KS Stal Niewiadów 14:0 UMKS Grabka Grabica zobacz ›
2010-08-21 KP Lechia 1923 Tomaszów Maz. 2:0 ZKS Włókniarz Zelów zobacz ›

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia GorzędówMKS Pilica Przedbórz
LKS Polonia Gorzędów 4:0 MKS Pilica Przedbórz
2011-06-12, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Kalendarium

02

09-2014

wtorek

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

05

09-2014

piątek

06

09-2014

sobota

07

09-2014

niedziela

08

09-2014

pon.